15 kwietnia 2014

Kinga


Dziś przedstawiam Wam zdjęcia Kingi. Na Facebooku i Photoblogu mogliście już zobaczyć niektóre z nich, ale tak na prawdę nawet nie wzięłam się za nie do końca. W folderze nadal czeka jeszcze kilkadziesiąt plików które należy przejrzeć i dopieścić. 
Oceny już wystawione, teraz czekać tylko na oficjalne zakończenie, rozdanie świadectw i maturę! Na razie nie stresuję się bo wiem, że mam trochę czasu i nie muszę dużo się przygotowywać bo wszystkie matury próbne zdałam - nawet z matematyki! :) Nie oznacza to, że dzień przed maturą będę przypominała sobie materiał z trzech lat a więc trochę mojego czasu nadal będzie pochłaniała nauka, ale jest teraz o wiele luźniej i mam nadzieję, że uda mi się zrealizować w tym czasie chociaż jeden z wielu moich pomysłów. Po raz kolejny problemem jest to, że nie znam odpowiedniej osoby którą mogłabym postawić przed obiektywem. Może Maxmodels przyjdzie mi z pomocą? ;)

Koniecznie dajcie znać co myślicie o zdjęciach z Kingą. Mam nadzieję, że w wakacje czy w trakcie studiów uda nam się nie raz spotkać na zdjęcia :)

4 komentarze:

 1. Genialne są te zdjęcia:)
  a modelka bardzo ładna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna Kinga :3 Zapraszam Do siebie http://pandzioleq.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. okres kwitnących drzew to chyba mój ulubiony, ale trwa strasznie krótko, upatrzyłam sobie ostatnio fajne miejsce, ale gdy już miałam czas iść na zdjęcia, to już zakwitły :)) btw. te są piękne, podkreślają delikatną urodę modelki :))

  OdpowiedzUsuń